Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında organını görmek

Kahve falında organını görmek yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, sonrasında ise bu olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına, pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine tabir olunur.

Kahve falında organını gördüyseniz:

  • Halletmeniz gereken bir durum ortaya çıkabilir.

Kahve falında dişilik organı görmek alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, arabasını ve toprağının olacağına inanılır.

Kahve falında organ kusmak sıkıntıların azalacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, yeni işlere gireceğine işaret eder.

Kahve falında kopmuş organ görmek rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eşinin erkek organını görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, varolan sorunlarının sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında erkek organı okşamak maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına, rakiplerin her konuda fark atacağına rivayet eder.

Kahve falında erkek cinsiyet organı yalamak çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında erkek organlı kadın görmek stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına rivayet eder.

Kahve falında hayvan iç organı görmek huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına, konfor içinde olacağına yorulur.