Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ördek görmek

Kahve falında ördek görmek yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, kişinin seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına inanılır.

Kahve falında ördek gördüyseniz:

  • Maddi veya yaratıcı bir alanda fark edilmeden ya da beklenmedik şekilde oluşan bir değişiklik sizi heyecanlandırmış olabilir.

Kahve falında denizde ördek görmek ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine, sürekli bağırıp çağıracağına delalettir.

Kahve falında denizde siyah ördek görmek bazı operasyonlar geçireceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine alamet eder.

Kahve falında pişmiş ördek yemek var olan hastalıklarının şifa bulacağına, sorunlu ve sıkıntılı dönemlerden geçeceğine, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine rivayet eder.

Kahve falında denizde yüzen ördek görmek sıkıntıların ve dertlerin artacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz ördek sevmek ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, sırtının yere gelmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında altın ördek görmek maddi çıkmazların biteceğine, kısmetin bollaşacağına, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına alamet eder.

Kahve falında ağaçta ördek görmek ruhuna hayrat yapılacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında erkek ördek görmek uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, çıkmaza düşeceğine, borçlanacağına işaret eder.