Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ondokuz görmek

Kahve falında ondokuz görmek adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına, bir yere taşınmaya, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, şansının açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına, çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine, kişinin eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ondokuz gördüyseniz:

  • Geleceğinizi ilgilendiren konularda tahmin edilmesi zor hareketleri olan veya belirsiz tavırlardaki kişilere güvenmemelisiniz.

Kahve falında onbir sayısını görmek muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına yorulur.

Kahve falında onbir görmek huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine, bunun da arkasından başka zorlukları getireceğine inanılır.

Kahve falında ondokuz görmek hayal edilen herşeye kavuşacağına, işlerin rast gideceğine, şansın ve kısmetin de açık olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ondalık sayı görmek bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine delalettir.