Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında işini görmek

Kahve falında işini görmek o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine ve yaptığı iş ile anılır olacağına, güzel günler için yaşayacağına, örnek insan olacağına, daha bir sevileceğine, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, üzüntülerin gideceğine, kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına rivayet eder.

Kahve falında işini gördüyseniz:

  • Fikirlerinizi kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz.

Kahve falında işyerini sattığını görmek çok daha büyük işlere gireceğine, büyük bir zenginliğe ve hayırlı ve güzel şeylere kavuşulacağına işarettir.

Kahve falında bankada işe girmek fal sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine, kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine alamet eder.

Kahve falında çok iş görmek kişinin hacetlerinin gerçekleşmesine, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına işaret eder.

Kahve falında okulda işe başlamak gözyaşı dökeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında işlerin bozulduğunu görmek iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, rahata kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında çocuğu işetmek kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine alamet eder.

Kahve falında yeni iş elbisesi giymek ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, başarıdan başarıya koşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında iyi bir işe girmek hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına rivayet eder.