Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ablaya sarılmak

Kahve falında ablaya sarılmak çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına, şanssızlığının ortadan kalkacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, anlaşmazlıkların biteceğine, ekmeğini alın teri ile kazanacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, elinin kolunun bağlanacağına, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına delalet eder.

Kahve falında ablaya sarılmak gördüyseniz:

  • Kafanızı bir biçimde rahatlamak sizin çok faydalı olabilir.

Kahve falında ablaya sarılmak büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına, buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ablasına sarılmak çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına ve bütün işlerin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine, esenlik bulacağına, rahata ereceğine alamet eder.

Kahve falında ablaya sarılıp ağlamak yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine ve maddi olarak büyük bir darbe alacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ablasını öldüğünü görmek lüks şekilde yaşayacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına alamet eder.

Kahve falında öz ablasını görmek her daim Allah yolunda olacağına, kazançta zarar edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ablanın kaynanasını görmek iyileşme göstereceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına inanılır.

Kahve falında ablasının sözlendiğini görmek sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bu sayede bitirileceğine, kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına işarettir.

Kahve falında ablasının boşandığını görmek kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine alamet etmektedir.