Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birini yaşadığını görmek

Kahve falında ölmüş birini yaşadığını görmek kardeşlerin birbirine destek vereceğine, eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına, farklı kişilerle tanışacağına, yeni yerler göreceğine, falı kapatan kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına, kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, kendine çeki düzen vereceğine, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına tabir olunur.

Kahve falında ölmüş birini yaşadığını gördüyseniz:

  • Tartışmalara girmekten kaçınmalısınız.

Kahve falında öldüğü halde yaşadığını görmek anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, fal sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başka ülkede yaşadığını görmek yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına inanılır.

Kahve falında sarayda yaşadığını görmek kazançtan yana kara geçeceğine, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine inanılır.

Kahve falında büyük bir evde yaşadığını görmek aksi takdirde çok üzüleceğine, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine tabir olunur.

Kahve falında sınav stresi yaşamak nefsini terbiye etmeyi başaracağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yüksekten düşme korkusu yaşamak yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, elinden geliyorsa ona borç vereceğine inanılır.

Kahve falında ölü bir kişinin yaşadığını görmek mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yeni evde yaşamak yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına delalet eder.