Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birine sarılıp öpmek

Kahve falında ölmüş birine sarılıp öpmek kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına ve uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birine sarılıp öpmek gördüyseniz:

  • Diğer kişilerin sizin için neler yapabileceğini tam olarak anladığınızdan emin olmalısınız.

Kahve falında ölmüş babaya sarılmak öpmek yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sevgiliye sarılmak ve öpmek sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına ve bunun için yaradana şükredeceğine alamet eder.

Kahve falında sevgiline sarılıp öpmek çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, düşman olduklarının anlaşılacağına delalet eder.

Kahve falında bir erkeği öpmek sarılmak duygularının karşılıklı olacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, başarılarının eksilmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında ölmüş babasına sarılmak öpmek kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına işaret eder.

Kahve falında el öpmek sarılmak kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine işaret eder.

Kahve falında birine sarılmak ve öpmek kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına delalet eder.

Kahve falında ölen birine sarılıp öpmek asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, yaptığı hatalardan ötürü uzun zamandan beri devam eden bir borcunu ödeyemeyeceğine ve üzüntü duyacağına rivayet etmektedir.