Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ampul görmek

Kahve falında ampul görmek maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, geçiminin yerinde olacağına, hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına, yeni hobiler edinileceğine, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, bir sebeple büyük hatalar yapılacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına, eline güzel fırsatların geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında ampul gördüyseniz:

  • Rahatsız edici bazı şeyleri veya ufak tefek problemleri görmezden gelmeniz problemlerin yok olmasını ya da uzaklaşmasını değil, daha da büyümesine neden olabilir.

Kahve falında ampul takmak adını işiyle duyuracağına, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine delalettir.

Kahve falında yanan ampul görmek sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, dertleri biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ampulün patladığını görmek rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri de kaybedeceğine, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına tabir olunur.

Kahve falında kırık ampul görmek başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına, dinamik ve neşeli duruma geleceğine işaret eder.

Kahve falında ampul yakmak koltuğunun yükseleceğine, maddi gücünün katlanacağına, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan fal sahibinin,  rahat bir nefes alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında patlamış ampul görmek sevap işleyeceğine, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında ampul çıkarmak yaptığı çalışmaların boşa gideceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine alamet eder.

Kahve falında ampul söndürmek üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, işlerinde bereket olacağına rivayet eder.