Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında artvini görmek

Kahve falında artvini görmek çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, yeteneklerinin ve deneyimlerinin dışında bir işe girmek zorunda kalacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına, bir daha kopmayacağına, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, deneyim kazanacağına, etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, bu sayede elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında artvini gördüyseniz:

  • Maddi bir sıkıntı yaşamanız olasıdır.

Kahve falında açık arttırma görmek düşman olduklarının anlaşılacağına, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında parasının arttığını görmek dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, birçok çalışmaya ve projeye girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında maaşının arttığını görmek karşılaştığı sıkıntılardan ötürü kendisini toparlamakta çok güçlük çekeceğine, iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine alamet eder.

Kahve falında ard arda aynı kişiyi görmek çok büyük maddi zarara uğrayacağına, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kıllarının arttığını görmek mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına delalettir.

Kahve falında ard arda sevdiğini görmek gün günden daha da kötüye gideceğine, kendisine kar ve mutluluk getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında artemis tapınağı görmek eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine işarettir.

Kahve falında altın fiyatının arttığını görmek sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, yaşayacağınız olumsuz gelişmeler nedeni ile neşenizin kaçacağına ve moralinizin bozulacağına rivayet etmektedir.