Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında binek araba görmek

Kahve falında binek araba görmek kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, dertlerin bölüşüleceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına, küslüklerin biteceğine, eski enerjisini bulacağına delalet eder.

Kahve falında binek araba gördüyseniz:

  • Tutarsız hareketler, karışık mesajlar doğrultusunda kendinizi bazı olaylara bağlamış olabilirsiniz veya ne yapmak istediğinizi anlatmanız gerekebilir.

Kahve falında binek araba görmek kıskanılacak projelere imza atılacağına, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında binek hayvanı görmek imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında binek hayvanına binmek sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine delalettir.

Kahve falında binek almak yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına inanılır.

Kahve falında binek atı görmek hastalıklarının son bulacağına, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine işaret eder.

Kahve falında binek hayvan görmek işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birden çok araba görmek karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Kahve falında arabayla çok hızlı gitmek yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına delalet eder.