Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dua işitmek

Kahve falında dua işitmek bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına ve böylece çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, başarısının azalacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine tabir olunur.

Kahve falında dua işitmek gördüyseniz:

  • Güven problemleri yaşanmaması için sorumlulukların ciddi şekilde ele alınması gerekiyor.

Kahve falında dua işitmek çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine delalettir.

Kahve falında kaynanadan azar işitmek düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında annesinden azar işitmek bilmediği duyguları tadacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, evlendiklerinde eşleri tarafından çok sevileceklerine ve saygı göreceklerine, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına tabir olunur.

Kahve falında ses işitmek kendisi ile gururlanacağına, herşeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında patronundan azar işitmek işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar ve kazançlar getireceğine, planların istediği gibi gitmeyeceğine inanılır.

Kahve falında sevgiliden azar işitmek atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, işinde başarılı olacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine delalet eder.

Kahve falında adını işitmek olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinden azar işitmek hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına tabir olunur.