Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında oğlak eti görmek

Kahve falında oğlak eti görmek elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, bir türlü kendine gelemeyeceğine, güç, kudret ve iman sahip olacağına, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, kolaylığa kavuşacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında oğlak eti gördüyseniz:

  • Teminat verdiğiniz konularda ilerleme sağlamanıza yardım edecek fırsatlar ortaya çıkabilir.

Kahve falında oğlak eti görmek hayatının, düzeninin, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, yönetici olacağına, bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında oğlak eti yemek sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, kötü günlerin bir daha yaşanmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kuzu oğlak görmek bir sebeple kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına, hiçbir sorun yaşamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında evde oğlak görmek böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına delalet eder.

Kahve falında oğlak doğduğunu görmek ruhen ve bedenen yenileneceğine, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz oğlak oynarken görmek keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, düşmanlıkların biteceğine rivayet eder.

Kahve falında oğlak yavrusu görmek nazara geleceğine, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında kuzu ve oğlak görmek küçük ayrıntıların dahi gelecekte önemli durumlara neden olacağına, sıkıntılarının kısa süreceğine, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına rivayet eder.