Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başkasını sakal traşı olmak

Kahve falında başkasını sakal traşı olmak güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine ve onu konuşacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine ve kendisini sıkan ve üzen ne kadar kişi ya da durum varsa aşacağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine inanılır.

Kahve falında başkasını sakal traşı olmak gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerle yani ikametgahınızla ilgili bazı zorluklar, rahatsızlıklar görülebilir.

Kahve falında sevgilisini sakallı görmek büyük mutluluklar yaşanacağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ak sakallı dedeyi görmek sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına delalet eder.

Kahve falında kocasını sakal traş etmek karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kendini ak sakallı görmek kendisini korumaya alacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine alamet eder.

Kahve falında birinin sakal uzattığını görmek onlardan destek göreceğine ve hayır bulacağına, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına işarettir.

Kahve falında sakallı birini görmek iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir çocuğu sakallı görmek hayatının kolaylaşacağına, rahatının da yerine geleceğine, sorunlu bir hayat yaşayacağına ve zarar edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının sakal traş olduğunu görmek sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya yorulmaktadır.