Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında morluk görmek

Kahve falında morluk görmek elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına, geçim sıkıntısı yaşanılacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, hakkını alacağına, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında morluk gördüyseniz:

  • Bazı ailevi sorunlar sizi fazlasıyla üzebilir.

Kahve falında mor leylak görmek ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına, hürmetinin, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mor abiye elbise giymek saygınlık kazanacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine yorulur.

Kahve falında mor ve beyaz görmek hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mor çorap giymek huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine inanılır.

Kahve falında mor renk yorgan görmek geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, bu projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine, maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mor deniz görmek yaptığı hatalardan ötürü uzun zamandan beri devam eden bir borcunu ödeyemeyeceğine ve üzüntü duyacağına, onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına tabir olunur.

Kahve falında mor zambak görmek zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mor kravat takmak geçiminin daha kolay hale geleceğine, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine yorulmaktadır.