Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uzun ip görmek

Kahve falında uzun ip görmek kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine ve hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, içini açmaya karar vereceğine, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, bütçesinin genişleyeceğine, falı kapatan kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında uzun ip gördüyseniz:

  • Aslında çok farklı tespitleriniz veya mantığınız olsa da veya diğerlerinin sözlerinde mantık görmüyor olsanız da, karşı tarafı en azından anlamış gibi görünmenizde fayda var.

Kahve falında uzun beyaz ip görmek kötü hastalıkların iyileşeceğine, falı kapatan kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, büyük bir karamsarlığa kapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uzun ip görmek sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, kötü kişilere yakın olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uzun bir ip görmek büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına, solan yüzünün güleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ipte asılı yıkanmış çamaşır görmek rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, yakınlarda bir olay ile karşılaştığında adil olmayan bir para alacağına işaret eder.

Kahve falında yeşil ip yumağı görmek endişelerin yerini mutluluğun alacağına, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına yorulur.

Kahve falında iple boğulmak geçiminin daha kolay hale geleceğine, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına işarettir.

Kahve falında beyaz dantel ipi görmek çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına delalet eder.

Kahve falında iple kaş almak işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, huzurunun artacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, arzularının yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına alamet etmektedir.