Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayran görmek

Kahve falında ayran görmek büyük sorunlar yaşayacağına, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine, dedikodu yüzünden bir akrabanızla ufak bir tartışma yaşanacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına, diğer aile bireylerinin de işe katılacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine hem de çalıştığı işi çok başarılı bir noktaya taşıyacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ayran gördüyseniz:

  • Pek çok konuda doğru yönde ilerliyorsunuz.

Kahve falında üzerine ayran dökmek sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, isteklerini yerine geleceğine, müjdeli haberler alacağına rivayet eder.

Kahve falında yere ayran dökmek yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, hanesindeki rızkın eksileceğine işaret eder.

Kahve falında çok ayran içmek özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına yorulur.

Kahve falında bir sürahi ayran görmek bolluk içine olacağına, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında ayranlı çorba görmek rütbesinin yükseleceğine, hak yolunu bulacağına yorulur.

Kahve falında ayran döküldüğünü görmek tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına tabir olunur.

Kahve falında yoğurdu ayran yapmak zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında sarımsaklı ayran görmek eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, büyük maddi ve manevi kayıplara uğranacağına delalet etmektedir.