Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mesnevi görmek

Kahve falında mesnevi görmek işlerin bir anda azalacağına, ama daha sonra gösterilecek sabır ve azim sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, rahat geçinerek yaşayacağına, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına rivayet eder.

Kahve falında mesnevi gördüyseniz:

  • Hümanist tavırlar, sosyalleşme, farklı şeyler deneme isteği, öneriler, tavsiyeler ön plana çıkabilir.

Kahve falında mesnevi kitabı görmek kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında mesnevi görmek sermayesini kaybedeceğine, mutluluğunun daim olacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mesnevi okumak kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına işaret eder.