Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karda görmek

Kahve falında karda görmek bir sebeple çeşitli sorunlar yaşanacağına, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, riske atılacağına, kişinin dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında karda gördüyseniz:

  • Sizden gereğinden fazla talebi olan kişilerden uzak durmanızda fayda var.

Kahve falında karda yürüyememek çok büyük kötülemeler yapılacağına, esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya yorulur.

Kahve falında karda batmak bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, birçok kişinin yapması gereken işin altında kalınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sim kartı görmek şerefli bir hayat süreceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında karda kaçmak bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında karda ayak izleri görmek sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında karda uzanmak başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, gergin olacağına rivayet eder.

Kahve falında karda sevgiliyle yürümek galibiyetlerinin artacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, falı kapatan kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına alamet eder.

Kahve falında karda donmak bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına alamet etmektedir.