Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında lahana dolması pişirmek

Kahve falında lahana dolması pişirmek aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan fal sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, yeni iş teklifleri alacağına, maddi anlamda zarar edeceğine ve hayallerini uzun bir süre ertelemek zorunda kalacağına, işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında lahana dolması pişirmek gördüyseniz:

  • Gereksiz zaman alan kişilere izin vermemenizde fayda var.

Kahve falında lahana dolması pişirmek bir toplantıdan diğerine koşacağına, kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine inanılır.

Kahve falında lahana dolması yemek sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, huzuru bozulan fal sahibinin yanlış adımlar atacağına, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına alamet eder.

Kahve falında lahana dolması sarmak dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kara lahana dolması görmek mutlu olacağınıza, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına işarettir.

Kahve falında kara lahana dolması sarmak hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, içinde ukde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında lahana dolması görmek eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine inanılır.

Kahve falında beyaz lahana dolması görmek kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine ve yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına alamet eder.

Kahve falında lahana dolması yediğini görmek hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, yani babasına benzeyeceğine alamet eder.