Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında leke temizlemek

Kahve falında leke temizlemek eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, sıkıntılarının son bulacağına ve çok daha rahat bir hayat süreceğine, size sahtekarlık yapacak yakın bir kişiye ve melankoli içine düşüleceğine, para yatıracağına, makamından olacağına, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına, yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında leke temizlemek gördüyseniz:

  • Biraz gerilimli olabilirsiniz.

Kahve falında leke temizlemek çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kan lekesi temizlemek günah ve suç işleyeceğine, nefsine uyacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına işarettir.

Kahve falında kömür lekesi görmek bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gömlekte leke görmek iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında kan lekesi silmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, fal sahibinin rahatlığa kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında sarı leke görmek zorluklarını aşacağına, onu mutsuz eden, heyecanını azaltan, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında lekeli bez görmek bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, sorunların biteceğine, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında su lekesi görmek çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, kendini toparlayamayacağına tabir olunur.