Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında baldır görmek

Kahve falında baldır görmek sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, aile hayatında huzuru yakalayacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine delalet eder.

Kahve falında baldır gördüyseniz:

  • Dikkatli bakmanız durumunda nerelerin düzeltilmesi gerektiğini anlayabilirsiniz.

Kahve falında kıllı baldır görmek işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında baldırda kıl görmek hata yapılacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına işaret eder.

Kahve falında baldır bacak görmek kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında baldır görmek birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, ticaretin büyüyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında baldırından bıçaklanmak sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine yorulur.

Kahve falında kadın baldırı görmek onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında baldırda yara görmek girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, mallarının eksileceğine yorulur.

Kahve falında erkek baldırı görmek belalara denk gelmeyeceğine, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.