Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kürdan görmek

Kahve falında kürdan görmek kısmetlerinin kapanacağına, ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine, çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, hayal ettiklerini yaşama şansı vereceğine, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, bol kazanç elde edileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata delalet eder.

Kahve falında kürdan gördüyseniz:

  • Evliliğinize dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz.

Kahve falında kürdan yemek zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kürdan görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, epey uğraştıktan sonra sorunu biraz düzelteceğine yorulur.

Kahve falında kürdanla diş karıştırmak yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kırık kürdan görmek çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına tabir olunur.

Kahve falında kürdan yutmak kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kürdan almak toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, keyfin ve geçimin kalmayacağına rivayet eder.