Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında küçük siyah kedi görmek

Kahve falında küçük siyah kedi görmek evine huzurun ve bereketin geleceğine, dualarının kabul olacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine, canının derdine düşeceğine, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, borçların sonlandırılacağına, hayatındaki fırtınaların durulacağına, maddi durumun daha kötü bir hal alacağına, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında küçük siyah kedi gördüyseniz:

  • Size sorun çıkartan, anlaşmakta zorlandığınız ya da sizi üzen kişilerle aranıza mesafe koymalısınız.

Kahve falında siyah küçük kedi görmek tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına inanılır.

Kahve falında küçük siyah kedi görmek kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında küçük kedi sevmek yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, borçlarının çoğalacağına alamet eder.

Kahve falında çok küçük kedi görmek kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Kahve falında küçük yavru kedi görmek kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan fal sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, çok büyük adımlar atacağına delalettir.

Kahve falında küçük kedi yavruları görmek ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında küçük kedi görmek tövbelerinin kabul olacağına, işinin gücünün de rast gideceğine, malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine delalettir.

Kahve falında küçük kediler görmek aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına alamet etmektedir.