Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında reçine görmek

Kahve falında reçine görmek yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, anne baba duası alacağına, zevk aldığı aktivitelere de daha fazla vakit ayıracağına, çok zor dönemlerin geçirileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına işaret eder.

Kahve falında reçine gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınız ya da meslektaşınızla yapacağınız görüşmelerde belirsizlikler ya da kafa karışıklıkları söz konusu olabilir.

Kahve falında çam reçinesi görmek açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında reçine görmek yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine, çok önemli başarılar elde edileceğine işarettir.