Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında anneyle görmek

Kahve falında anneyle görmek aile hayatındaki muhabbetin artacağına,  hastalıkların iyileşeceğine, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına, ona göre davranacağına, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, ekmeksiz ve parasız kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında anneyle gördüyseniz:

  • Gerekli ataklığı gösterebilirseniz dar boğazları kolaylıkla geçersiniz.

Kahve falında annesini mezara koymak aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine işaret eder.

Kahve falında anneye bakmak yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına tabir olunur.

Kahve falında anne ve babanın kaybolduğunu görmek işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında ölmüş annenin yaşadığını görmek heyecan ve hareketlilik geleceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına işaret eder.

Kahve falında teyze ve anne görmek oğlu evli ise boşanacağına, fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine alamet eder.

Kahve falında anne tarafından yıkanmak iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, her zaman şükür içinde olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında annesinin öldüğü haberini almak büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına ve hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında annesini boğulurken görmek haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine, malların artacağına işaret etmektedir.