Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kötürüm görmek

Kahve falında kötürüm görmek elindekileri de kaptıracağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, var olan ilişkinizle ilgili kaygılarınızın yüzeye çıkmasına, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, ortağından ayrılacağına veya çalıştığı iş yerinde hakkında çıkan dedikodular yüzünden yüzünün yere düşeceğine, kişinin elindekilerinden de olacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kötürüm gördüyseniz:

  • Gelişmenizi, ilerlemenizi veya yönünüzü değiştirmenizi sağlayabilecek bir şans yakalayabilirsiniz.

Kahve falında birinin kötürüm olduğunu görmek fal sahibinin işlerinin açılacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine delalettir.

Kahve falında kendini kötürüm görmek aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kötürüm görmek kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, aksiliklerin baş göstereceğine rivayet eder.

Kahve falında birini kötürüm görmek bir bebek sahibi olunacağına ya da evlilik konusunda bir adım atılacağına ve büyük bir huzura erileceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına yorulur.

Kahve falında kötürüm kalmak yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, işlerin başına geçeceğine yorulur.