Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ya mur görmek

Kahve falında ya mur görmek girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, maddi durumun düzeltileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, adının lekeleneceği ve bu nedenle çok üzülüp, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında ya mur gördüyseniz:

  • Size karşı tepkiler oluşması mümkündür.

Kahve falında musafaha yapmak kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında muhammet ismini koymak ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine rivayet eder.

Kahve falında musa aleyhisselamı görmek para ve mutluluk konusunda hiç sıkıntı çekmeden, huzurlu, sağlıklı bir hayat süreceğine, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mustafa ceceliyi görmek resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine rivayet eder.

Kahve falında muhammet ismini görmek borçlanılacağına, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının da güzelleşeceğine delalettir.

Kahve falında muhabbe kuşu görmek tek başına elde ettiği bu zaferin de doyasıya keyfini yaşayacağına, bugüne kadar aldığı aile desteğinden mahrum kalacağına yorulur.

Kahve falında muhammet ismi duymak kötü niyetli kimselerle yasalar çerçevesinde hesaplaşacağına, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına alamet eder.

Kahve falında mustafa isminde birini görmek kısa süre içinde engelleneceğine, zengin bir hayat süreceğine yorulmaktadır.