Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında köpekle görmek

Kahve falında köpekle görmek istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine, gerçek mutluluğu tadacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerinin yarıda kalacağına, elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına, büyük bir projeye girileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına işaret eder.

Kahve falında köpekle gördüyseniz:

  • Hayallerinizi ne pahasına olursa olsun gerçekleştirme konusunda kararlı görünüyorsunuz.

Kahve falında kangal köpeği görmek toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün de artacağına, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına tabir olunur.

Kahve falında arkadaşının köpeğini görmek dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, verilen emeğin boşa gideceğine tabir olunur.

Kahve falında köpek ısırması ve köpeği öldürmek zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sarı renk köpek görmek kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, yüzünün güleceğine delalet eder.

Kahve falında köpeğe ateş etmek zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, önemli işler yapacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine delalettir.

Kahve falında başkasını köpek ısırdığını görmek hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında köpeğin sevdiğini görmek dönmeyen şansın artık döneceğine, sorunların ortadan kalkacağına, başarısız ve mutsuz olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evin önünde köpek görmek şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine rivayet etmektedir.