Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında merdivenden uçarak inmek

Kahve falında merdivenden uçarak inmek herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, evlatlarının hayırlı olacağına delalettir.

Kahve falında merdivenden uçarak inmek gördüyseniz:

  • Sosyal aktivitelere katılma, iletişim ağınızı güçlendirme şansını doğru değerlendirmenizde fayda var.

Kahve falında merdivenlerden uçarak inmek büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında merdivenden uçarak inmek dertlerin dermanının bulunacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine, ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında merdivenleri uçarak inmek istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, gelir kaybedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında uçarak inmek dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine, işlerin yakın zamanda bozulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüksekten uçarak inmek zora girmiş bir işin düze çıkacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine yorulur.

Kahve falında uçarak camiye inmek aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına, kazancının eksilmeyeceğine işarettir.

Kahve falında uçarak yere inmek iş hayatında kendi işini kuracağına, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında uçarak aşağı inmek parasının azalacağına, kalbini tekrar hayata açacağına yorulmaktadır.