Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında koçun derisini yüzmek

Kahve falında koçun derisini yüzmek işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, zenginliğe kavuşacağına, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup ferahlığa çıkacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında koçun derisini yüzmek gördüyseniz:

  • Gerçekleri olduğu gibi kabul etmek siz dahil, herkese daha iyi gelebilir.

Kahve falında koçun derisini yüzmek bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, rahatın kaçacağına, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında koçun kesildiğini görmek aile içinde kişinin hayat tarzı yüzünden kavgalar çıkacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında koçun saldırısına uğramak tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında koçun konuştuğunu görmek ancak herhangi bir yararının görülmeyeceğine ve tüm durumla birlikte bir de destek olan kişinin para konusunda sıkıştırmalarıyla uğraşılacağına, elinin bolluğa kavuşacağına ve hayatının güllük gülistanlık hale geleceğine delalettir.

Kahve falında koçun üstüne binmek böylece hayatının da düzene gireceğine, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında koçun üzerine binmek anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, ömrü boyunca mutlu olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine inanılır.

Kahve falında koçun saldırdığını görmek ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına delalettir.

Kahve falında yaşam koçu görmek özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, ün ve itibar sahibi olacağına, başarılarının çoğalacağına işaret etmektedir.