Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kocanı görmek

Kahve falında kocanı görmek uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, mevki makam sahibiyken işten olunacağına, kısmetinin ve şansının da açık olacağına, malından ve parasından ziyan edeceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok iyi işlere imza atacağına ve rahat edeceği bir döneme gireceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza delalet eder.

Kahve falında kocanı gördüyseniz:

  • Şimdilik biraz yavaşlamanızda veya sinirlerinize hakim olmanızda fayda var.

Kahve falında kocasının görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, zahmetli durumların sona erdirileceğine, kazancın günden güne daha da arttırılacağına inanılır.

Kahve falında kocanın ölmesini görmek anne duasının açılacağına, huzur ve kazanç getireceğine alamet eder.

Kahve falında kocası tarafından aldatılmak karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, dünya malının çoğalacağına ve falı kapatan kişinin rahatlığa ereceğine işarettir.

Kahve falında başkasının kocasını görmek iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kocasını sevgilisiyle görmek bol kazançlı bir işe girileceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında boşandığın kocayı görmek sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kocasından boşanmak istemek maddi anlamda çok zorlanacağına, kişinin hayatından yana hayır bulacağına tabir olunur.

Kahve falında kocasını başkasıyla ilişkiye girdiğini görmek üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, güç, moral ve sermaye kaybedeceğine, zor durumda kalacağına yorulmaktadır.