Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yoğurt koymak

Kahve falında yoğurt koymak ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, istediklerini elde edeceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine işarettir.

Kahve falında yoğurt koymak gördüyseniz:

  • Borçları tahsil etmeniz zor olabilir veya aniden ortaya çıkan borçlar nedeniyle zorlanabilirsiniz.

Kahve falında yoğurt koymak sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eşini mezara koymak malının ve aşının da çoğalacağına, işlerini yoluna koyacağına, bu sayede çok büyük kazanç elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında tavuğun altına yumurta koymak bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, günahtan kaçınarak yaşayacağına delalettir.

Kahve falında birinin yoğurt yediğini görmek kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına yorulur.

Kahve falında sarımsak koymak evdeki hesabın çarşıya uymayacağına ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi anlamda zarara uğrayıp çok kötü günler geçireceğine, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yılanı torbaya koymak uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine alamet eder.

Kahve falında mezara cenaze koymak keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine delalettir.

Kahve falında mezara taş koymak sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, çok büyük miktarda para elde edeceğine delalet eder.