Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bilet görmek

Kahve falında bilet görmek çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, çok uğraş vereceğine, tartışmalı bir işe girileceğine, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında bilet gördüyseniz:

  • Fazla sorun çıkartsanız da eninde sonunda onlara uymak zorunda kalacaksınız.

Kahve falında yolculuk için bilet almak çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, eşler arasına kara kedi gireceğine tabir olunur.

Kahve falında uçak bileti almaya çalışmak işlerin sarpa saracağına, bekarlar için güzel bir evliliğe rivayet etmektedir.

Kahve falında piyango bileti aldığını görmek yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , hayatında iyi giden her şeyin bir anda bozulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında piyango bileti bulmak maddi yükümlülüklerinin azalacağına, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında çekiliş bileti görmek kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, giden birinin geri döneceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına tabir olunur.

Kahve falında bilet kesmek büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında milli piyango bileti çekmek hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil bilet görmek mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine delalet etmektedir.