Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kıyafet ayırmak

Kahve falında kıyafet ayırmak Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, kişinin hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kıyafet ayırmak gördüyseniz:

  • Canınızı sıkan kişilere doğrudan karşı çıkmanız da, pasif kalmaktan daha verimli olabilir.

Kahve falında kıyafet ayırmak sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, rakiplerini geride bırakacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ikiye ayırmak kişinin daha çok kazanacağına, başkalarının malına göz dikeceğine işarettir.

Kahve falında mezar yeri ayırmak maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, vefa göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birini öldürüp parçalara ayırmak canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine alamet eder.

Kahve falında kavga edenleri ayırmak görmek keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına inanılır.

Kahve falında sevenleri ayırmak ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine yorulur.

Kahve falında sevgilileri ayırmak böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine alamet eder.

Kahve falında köpeğin ağzını ayırmak insanlarla uyumunun artacağına, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına rivayet eder.