Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında koluna girip yürümek

Kahve falında koluna girip yürümek gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, insanlardan bir süre uzak duracağına, büyük zararlardan kurtulacağına, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, fal sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına ve insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine yorulur.

Kahve falında koluna girip yürümek gördüyseniz:

  • Hayatınız mutlu bir şekilde değişebilir.

Kahve falında sevgiliyle kol kola yürümek yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, toparlanacağına delalettir.

Kahve falında kol kola yürümek kötü işlere girmeyeceğine, aile bireyleri ve akrabalarıyla birlikte bir eğlenceye gideceğine delalet eder.

Kahve falında koluna girip yürümek ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine alamet eder.

Kahve falında bir kızla kol kola yürümek konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine delalet eder.

Kahve falında başbakanla kol kola yürümek hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, zor da olsa bazı kararlar vereceğine inanılır.

Kahve falında erkekle kol kola yürümek bir sebeple çok kötü olaylar yaşayacağına, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine tabir olunur.

Kahve falında biriyle kol kola yürümek hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına, müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına işarettir.

Kahve falında birinin koluna girip yürümek büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, helal rızka sahip olunacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine işaret eder.