Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birini içkili görmek

Kahve falında ölmüş birini içkili görmek istediği ve hayal ettiği şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, emrinde insan çalıştıracağına, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, üzüntülerin gideceğine, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birini içkili gördüyseniz:

  • Belli konuları sakin şekilde ele almanız coşkulu veya ani tepkiler vermenizden daha faydalı sonuçlar verebilir.

Kahve falında karşılıklı içki içmek sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına rivayet eder.

Kahve falında sevdiğini içki içerken görmek yeni malların alınacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine alamet eder.

Kahve falında birini içki içtiğini görmek yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, çok büyük ve akıllıca hareketler ile bu durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına işaret eder.

Kahve falında yanlışlıkla içki içmek bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birinin içki aldığını görmek dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, anlaşmazlıkların biteceğine delalettir.

Kahve falında birine içki vermek nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, emeklerinin boşa gideceğine, huzurunun, mutluluğunun, azalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birine içki içirmek dünya hayatında huzurlu olmaya, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine işarettir.

Kahve falında masada içki görmek sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına işaret etmektedir.