Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karnın yarıldığını görmek

Kahve falında karnın yarıldığını görmek kazanç elde edeceğine, birikim yapacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, maneviyata yöneleceğine, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, mutluluğun günden güne daha da artacağına, dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine delalet eder.

Kahve falında karnın yarıldığını gördüyseniz:

  • Esnek olmalısınız.

Kahve falında karnın yarıldığını görmek kötü bir melanetin uzun süre peşinde olacağına, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında karnını yarılmış görmek esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, neşe içinde olacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında karnı yarılmak hayal kırıklığına uğratılacağına, yaşanan ayrılıkların biteceğine işarettir.

Kahve falında karnı yarılmış görmek kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına işarettir.

Kahve falında karnının yarıldığını görmek başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına alamet eder.

Kahve falında kafa yarılmak koyu muhabbette kalacağına, verimliliğinin de artacağına delalet eder.

Kahve falında birinin başının yarıldığını görmek Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine delalet etmektedir.

Kahve falında namazı yarıda kesmek rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine delalet etmektedir.