Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağlayan yaşlı adam görmek

Kahve falında ağlayan yaşlı adam görmek iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine ve bu durumdan ötürü çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, fal sahibinin olumlu giden bir işini bozacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ağlayan yaşlı adam gördüyseniz:

  • İşleri halletme biçiminizde değişiklikler yapmanız gerekiyor.

Kahve falında ağlayan yaşlı adam görmek düşmanına galip geleceğine, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ağlayan yaşlı görmek hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, işlerin düze çıkarılacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine rivayet eder.

Kahve falında ağlayan yaşlı kadın görmek dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına ve her zaman destekleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yaşlı adama bakmak işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine delalet eder.

Kahve falında yaşlı adam görmek bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, onlara daha iyi bir gelecek sunmak için çok daha fazla çalışıp, asla yüksünmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında yatan yaşlı adam görmek iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına, onlardan gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine işaret eder.

Kahve falında iki yaşlı adam görmek kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çirkin yaşlı adam görmek zor ve kötü günlerden geçeceğine, yaralarına da merhem olacağına işaret eder.