Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kara el görmek

Kahve falında kara el görmek anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, aynı zamanda dünya yaşantısında da olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, zarar edeceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, zahmetli durumların sona erdirileceğine, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına tabir olunur.

Kahve falında kara el gördüyseniz:

  • Maddi anlamda sizden fayda sağlamak isteyen kişiler olabilir, paranızı korumalısınız.

Kahve falında elleri kara görmek iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına işarettir.

Kahve falında elleri kara olmak gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, kişinin hayatının değişeceğine delalettir.

Kahve falında eli yüzü kara görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına yorulur.

Kahve falında ellerini kara görmek asla dert yüzü görmeyeceğine, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına inanılır.

Kahve falında elini kara görmek büyük kazançlar elde edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan fal sahibinin, kendi işine kavuşacağına, yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine işarettir.

Kahve falında kara el görmek verimliliğinin de artacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kara civciv görmek evindeki huzurunun yerine geleceğine, endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında kara üzüm ağacı görmek üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına işaret etmektedir.