Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında denizde yatmak

Kahve falında denizde yatmak ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında denizde yatmak gördüyseniz:

  • Dostlarınızın verdikleri tavsiyeler size çok çekici görünseler bile onları sonraya bırakmanız dava iyi olabilir.

Kahve falında deniz üzerinde yatmak keyfin ve huzurun yerine geleceğine, hayırlı olayların yaşanacağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında denizin üzerinde yatmak mutlu olunacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, kişinin fena halde yanılacağına, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında denizde sırt üstü yatmak ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine ve sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine yorulur.

Kahve falında denizin içinde yatmak huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine işaret eder.

Kahve falında deniz kenarinda yatmak işlerin yoluna gireceğine, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında denizin kenarında yatmak çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine delalettir.

Kahve falında deniz üstüne yatmak ancak gireceği yolun da çetin olacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında denize yatmak hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, geçim derdine düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına yorulur.