Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aç eşek görmek

Kahve falında aç eşek görmek yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, birlikteliğe başlayacağına, çok büyük bir ortaklığa gireceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, ödeme güçlü çekeceğine inanılır.

Kahve falında aç eşek gördüyseniz:

  • Süregelen ilişkilerinizin size tatmin vermemesi olasıdır.

Kahve falında aç eşek görmek borçlarını ödeyeceğine, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında acve hurması yemek maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, başarıya giden yolunun aydınlık olacağına rivayet eder.

Kahve falında aç doyurmak yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına alamet eder.

Kahve falında saçını açtığını görmek hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, akıl vereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına inanılır.

Kahve falında pembe çiçek açmış ağaç görmek atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına, duygusal olarak çok kötü olabileceğine delalet eder.

Kahve falında börek açtığını görmek sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, esenlik içinde olacağına, ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında aç birine yemek vermek yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına alamet eder.

Kahve falında kilidi açamamak ailesini veya sevdiği kimseleri de bu düşüncesiz davranışı nedeni ile çok zor bir durumda bırakacağına, sorunlarını halletmeyi başaracağına delalet eder.