Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tramvay görmek

Kahve falında tramvay görmek o kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, eşinden yana huzurlu olacağına, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, önünü açacağına, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, hane halkının başına çok vahim bir olay geleceğine, bunları en doğru şekilde kullanacağına, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tramvay gördüyseniz:

  • Bilginizi arttırıcı, yeteneklerinizi geliştiren programlar veya seyahat planları sayesinde yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında tramvaya bindiğini görmek neşesinin de yerine geleceğine, çok büyük ve güzel çalışmalar ortaya koyup büyük başarılar kazanılacağına tabir olunur.

Kahve falında tramvay beklemek sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına ve bu kişinin sağlığının yakın zamanda Allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine, rızık eksikliği yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tramvay kazası görmek sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, gelecekte yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tramvay yolculuk yapmak evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına rivayet eder.

Kahve falında tramvayı kaçırmak ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tramvay yolu görmek girdiği işlerde zarara uğrayacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına inanılır.

Kahve falında tramvayın devrildiğini görmek çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, canının sağ olacağına işarettir.

Kahve falında tramvaya binmek huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına delalet etmektedir.