Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında boğazında kıl görmek

Kahve falında boğazında kıl görmek kendini dünya malları edinmeye vereceğine, hayallerine kavuşacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, güzellik ve hayır geleceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında boğazında kıl gördüyseniz:

  • Size ekstra kazanç getirecek parlak fikirleriniz olabilir.

Kahve falında boğaza kıl kaçmak çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına işaret eder.

Kahve falında boğazında kıl görmek her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine, onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine delalet eder.

Kahve falında boğazdan kıl çıkarmak girilen işlerde ister istemez büyük zarara uğranacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında boğazda kıl görmek adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında boğazından kıl çıktığını görmek iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, aile ve meslek hayatında gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına alamet eder.

Kahve falında boğazına kıl kaçmak kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine delalet eder.

Kahve falında boğazına kıl kaçtığını görmek çok kötü günler göreceğine, hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Kahve falında boğazdan kıl çıkartmak platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına tabir olunur.