Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kabeye görmek

Kahve falında kabeye görmek hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, kendisini tanımasında, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, önemli işler yapacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine alamet eder.

Kahve falında kabeye gördüyseniz:

  • Çok az bir süre daha sabır gerekiyor.

Kahve falında memeyi kapatmak mal ve rızkın çoğalmasına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına alamet eder.

Kahve falında kırmızı kaplı defter görmek kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, kazancının azalacağına işaret eder.

Kahve falında uçarak kabeye gitmek anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına işarettir.

Kahve falında kabede yüzmek zor bir durumun üstesinden gelineceğine, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, ancak daha sonra ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kabe çizmek iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine, emeğinden hayır göreceğine işarettir.

Kahve falında bilgisayarı kapatmak uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, yeni işler yapılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kabede arkadaşını görmek iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına tabir olunur.

Kahve falında kırmızı kaplı çikolata görmek yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, her zaman fal sahibinin daha büyük bir avantaj sahibi olayacağına rivayet eder.