Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yengeç tarafından kovalanmak

Kahve falında yengeç tarafından kovalanmak çok iyi sonuçlar vereceğine, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, zaman içinde daha güzel günler göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına, çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine, zenginliğinin, konforunun artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yengeç tarafından kovalanmak gördüyseniz:

  • Bazı gelirleriniz sonlanabilir veya yeni gelirler edinebilirsiniz.

Kahve falında yengeç tarafından kovalanmak çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yengeç tarafından ısırılmak birçok konuda daha dikkatli olunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine delalettir.

Kahve falında yengeç tarafından ısırıldığını görmek uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine rivayet eder.

Kahve falında ölmüş biri tarafından kovalanmak rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına delalettir.

Kahve falında at tarafından kovalandığını görmek yoksulluğa, sorunlarını unutacağına işaret eder.

Kahve falında dinazor tarafından kovalanmak hayır getirecek bir yola girileceğine, bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dana tarafından kovalanmak adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına işaret eder.

Kahve falında kurt tarafından kovalandığını görmek uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, hayattan bıkmasına neden olacağına yorulmaktadır.