Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında örtülü görmek

Kahve falında örtülü görmek umutların yıkılacağına, kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, uzun bir zaman boyunca büyük sorunlar yaşanacağına, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, takdir toplayacak işler yapacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında örtülü gördüyseniz:

  • Stresli durumlarla uğraşmanız gerekse de, heyecandan kaçmayacaksınız.

Kahve falında yatak örtüsü görmek isteklerinin yerine geleceğine, arzuların yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında örtüsüz namaz kılmak sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına tabir olunur.

Kahve falında dantel masa örtüsü görmek ferahlığa çıkılacağına, elini attığı her işi yerine getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil örtü örtmek yeni bir başlangıç yapmaya, iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan fal sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz yatak örtü görmek kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, mutlu günler göreceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına tabir olunur.

Kahve falında kırmızı kına örtüsü görmek atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, kimsenin arkasından konuşmayacağına inanılır.

Kahve falında beyaz örtüye sarılmak kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine, hatalı yollara gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yatak örtüsü hediye almak asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine inanılır.