Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında imam rabbani görmek

Kahve falında imam rabbani görmek hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine, kırılan kalplerin tekrar barışacağına, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine delalet eder.

Kahve falında imam rabbani gördüyseniz:

  • Hayatın ufak tefek oyunlarına yenilmemelisiniz.

Kahve falında imam rabbaniuyi görmek çok büyük sıkıtılar yaşanacağına, çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında imam rabbaniyi görmek sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine rivayet eder.

Kahve falında imam rabbani görmek yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına delalet eder.

Kahve falında imamı rabbaniyi görmek en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, yeni planlar yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında imam arkasında namaz kılmak kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına rivayet eder.

Kahve falında imamin kuran okumak hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, yaşamınızın büsbütün farklılaşacağına işarettir.

Kahve falında imamı görmek işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine, gönlünce harcama yapmasına delalet eder.

Kahve falında camide imamla konuşmak atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına, işlerinin, düzeninin ve hayatının da alt üst olacağına rivayet etmektedir.