Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sulu bahçe görmek

Kahve falında sulu bahçe görmek yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, ev sahibi olunacağına, dünyevi hayatını garanti altına alacağına, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine ve bu sayede çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine işaret eder.

Kahve falında sulu bahçe gördüyseniz:

  • Eski tanıdıklarla bağlantı kurabilirsiniz.

Kahve falında sulu bahçe görmek gönlünce bir yaşamı olacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine inanılır.

Kahve falında sulu dere görmek huzurlu günlerin uzaklaşacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sulu et görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Kahve falında sulu kar yağdığını görmek eğer bu falı kapatan kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine inanılır.

Kahve falında sulu patates görmek sağlığını geri kazanacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine inanılır.

Kahve falında sulu tarla görmek ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, kazancını iki kat arttıracağına işaret eder.

Kahve falında sulu yara görmek her şeyin ters gideceğine ve uzunca bir dönem falı kapatan kişinin kendisini toparlayamayacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine alamet eder.

Kahve falında sulu köfte görmek bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına, ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine işaret etmektedir.