Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birine öfkelenmek

Kahve falında birine öfkelenmek sorumlulukların yerine getirileceğine, işlerinde berekete kavuşacağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, rızkının kesilmeyeceğine, rahatının, lüksünün ve konforunun da baki olacağına, çok güzel günler görüleceğine, projelerin büyük başarılar kazandıracağına, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına tabir olunur.

Kahve falında birine öfkelenmek gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu, duygusal bağlarınızı veya uzun vadeli bazı iş ya da planlarınızın görünümünü ilgilendiren başlıklarda baskı altında hissedebilir veya zorlayıcı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kahve falında birine öfkelenmek zarar edeceği bir döneme gireceğine, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşını öfkeli görmek hayırlı terfiler alınacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok sıkıntı çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında öfke duymak mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kısa sürede başarısının artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında öfkeli kadın görmek büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, hayatının kolaylaşacağına tabir olunur.

Kahve falında öfkeli kalabalık görmek bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına yorulur.

Kahve falında babayı öfkeli görmek fal sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında öfkelenmek sinirlenmek onları memnun eden davranışlar sergileyeceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına ve zarar verebilecek kişilerle tüm ilişkilerin kesileceğine delalet eder.

Kahve falında öfkeli bakmak evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına, başın borçlularla belaya gireceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına yorulur.