Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında harman görmek

Kahve falında harman görmek işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, geçim derdinin olmayacağına, alim insanlardan sayılacağına, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, devletle ve mahkemelerle başının derde gireceğine delalet eder.

Kahve falında harman gördüyseniz:

  • Biraz önce olumlu görünen bir durum birkaç saat içinde olumsuz bir hal alabilir.

Kahve falında harmanda buğday görmek ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine işaret eder.

Kahve falında harmanda fındık görmek hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına, küs olduğu kişilerle barışacağına yorulur.

Kahve falında nohut harmanı görmek darlık ve yokluk çekmeyeceğine, yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına alamet eder.

Kahve falında harmanı görmek kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında harman kaldırmak dünya yaşamı için de gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına, aile bireyleri arasında çok büyük sorunların yaşanmasına, tartışmaların çıkmasına ve üzüntülü zamanlar geçirilmesine, sebep olacağına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında mercimek harmanı görmek maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına rivayet eder.

Kahve falında ekin harman etmek attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine tabir olunur.

Kahve falında ekin harmanı görmek hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine delalet eder.